Aktualnie w promocji
Napęd do bramy skrzydłowej CAME FTL Eco - Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej CAME FTL Eco - Zestaw
3 075,00 zł 2 152,50 zł
szt
Napęd do bramy skrzydłowej CAME AXL Eco - Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej CAME AXL Eco - Zestaw
2 398,50 zł 1 678,95 zł
szt
Napęd do bramy przesuwnej CAME BXL Eco - Zestaw
Napęd do bramy przesuwnej CAME BXL Eco - Zestaw
1 845,00 zł 1 291,50 zł
szt
Zwora elektromagnetyczna 60kg ZW130V2 EL-120
Zwora elektromagnetyczna 60kg ZW130V2 EL-120
109,00 zł 90,00 zł
szt
Wideodomofon CAME BPT XTS 7LVKit - Wifi - Zestaw biały
Wideodomofon CAME BPT XTS 7LVKit - Wifi - Zestaw biały
3 265,65 zł 2 900,00 zł
szt
Wideodomofon IP WiFi - HikVision DS-KIS603 - Zestaw
Wideodomofon IP WiFi - HikVision DS-KIS603 - Zestaw
1 990,00 zł 1 599,00 zł
szt

Wideodomofon CAME BPT XTS 7LVKit - Wifi - Zestaw biały

Wideodomofon CAME BPT XTS 7LVKit - Wifi - Zestaw biały
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 2 900,00 zł 3 265,65 zł 2900.00
ilość szt
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.376
Producent: CAME
Kod produktu: XTS 7LVKit WH

Opis

Innowacyjne urządzenie linii CAME BPT: eleganckie, ultrakompaktowe i łatwe w instalacji, wyposażone w pełnowymiarowy panel dotykowy wykonany w technologii wiązania optycznego, która gwarantuje wysoką jakość obrazu.

Urządzenie XTS stanowi idealne rozwiązanie zapewniające łączność także w istniejących dwuprzewodowych instalacjach CAME BPT dzięki zintegrowanemu modułowi Wi-Fi, obecnemu w modelu o przekątnej 7″ do systemu X1. Stanowi to znaczącą zaletę zarówno dla instalatora, jak i dla użytkownika końcowego, gdyż nie jest już konieczna wymiana instalacji. Wystarczy wymienić sam monitor wewnętrzny podłączony do routera domowego, aby korzystać ze wszystkich zalet obsługi zdalnej.

 

Elegancki i ultrakompaktowy
• nowoczesny wygląd, materiały najwyższej jakości
• wyświetlacz o przekątnej 7 cali
• dostępny w 6 różnych modelach: białym lub czarnym kolorze, wersji podtynkowej lub naściennej oraz z podstawą na blat
• możliwość personalizacji wyglądu wyświetlacza
• kompaktowe wymiary: 11 mm grubości w wersji podtynkowej i 24 mm grubości w wersji naściennej

Łatwy w instalacji i wyposażony w technologię wiązania optycznego
• łatwa i szybka instalacja oraz nowoczesne sposób montażu magnetycznemu
• w pełni dotykowy wyświetlacz
• technologia wiązania optycznego, która zwiększa kontrast wyświetlacza, zapewnia lepszą jakość obrazu i pozwala na instalację urządzenia nawet w pobliżu okien i źródeł światła

Zdalna obsługa za pośrednictwem aplikacji
• modele o przekątnej 7″ są wyposażone w moduł Wi-Fi, który pozwala na połączenie się z chmurą bez wsparcia dodatkowych urządzeń
• dzięki technologii CAME Connect system może być obsługiwany w pełni zdalnie za pośrednictwem aplikacji VideoEntr, która pozwala na przyjmowanie połączeń wideodomofonowych, otwieranie drzwi, zapalanie świateł wejściowych i wyświetlanie obrazu na żywo z kamer wideo umieszczonych na zewnątrz budynku

Nagrywanie wideo i poczta głosowa
• XTS pozwala na nagrywanie obrazu i dźwięku z trwających połączeń
• możliwość wiadomości głosowej - do 100 zapamiętanych wiadomości
• rejestr połączeń nieodebranych

 

WYRÓŻNIAJĄCE ELEMENTY

NAGRYWANIE WIDEO PODCZAS POŁĄCZEŃ
Chcesz więcej bezpieczeństwa i spokoju?Wystarczy dotknąć odpowiedniej ikony na wyświetlaczu, aby aktywować nagrywanie audio i wideo trwającej rozmowy.

WIDEOSEKRETARKA
Czekasz na ważną paczkę od kuriera?Wystarczy włączyć automatyczną sekretarkę i pozostawić instrukcje dla kuriera. Następnie będzie możliwe odtworzenie nagrania audio/wideo z wywoływania także w trybie zdalnym z poziomu aplikacji. Wiadomości wideo są zapisywane w pamięci wewnętrznej monitora XTS i przesyłane strumieniowo bezpośrednio na smartfon, bez konieczności korzystania z chmury do przechowywania nagrań wideo. Powiadomienie z aplikacji VideoEntry informuje użytkownika o obecności wiadomości.

INTEGRACJA Z TVCC
Posiadasz już system TVCC IP i chcesz oglądać obraz z kamery na żywo w domofonie? Możesz łatwo zintegrować system monitoringu z XTS, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa i lepiej kontrolować obszar przed otwarciem drzwi.

SPERSONALIZOWANE TŁO
Czy chcesz dodać odrobinę koloru do swojego XTS? Możesz dostosować tło za pomocą różnych kombinacji kolorów zgodnie z własnymi preferencjami.

POWIADOMIENIE O NIEODEBRANYCH POŁĄCZENIACH
Chcesz wiedzieć, kto dzwonił podczas Twojej nieobecności w domu?XTS dostarcza listę nieodebranych połączeń z odpowiednią datą i godziną. Nawet jeśli wideodomofon znajduje się w trybie czuwania, dioda LED będzie migać, aby ostrzec o nieodebranych połączeniach i wiadomościach na sekretarce.

AUTOMATYCZNE OTWIERANIE
Jesteś w trakcie imprezy i nie chcesz ciągle otwierać drzwi?Aktywuj funkcję automatycznego otwierania w swoim XTS, a każde wywoływanie z panelu zewnętrznego otworzy drzwi automatycznie. Ta funkcja jest idealna także w przypadku biur i pracowni, w których odbywa się ciągły ruch. Czas aktywacji funkcji jest programowany w oparciu o godziny otwarcia biura czy pracowni, a drzwi otwierają się automatycznie.

INNOWACYJNA USŁUGA WIADOMOŚCI Z PORTIEREM
Niezależnie od tego, czy używasz funkcji powiadamiania pojedynczego użytkownika czy wielulokatorów, w połączeniu z elastycznością naszego oprogramowania, jest to potężnenarzędzie komunikacyjne pozwalające na uzyskanie wielkich korzyści w obiektach mieszkaniowych, w których jest obecna usługa portiera. Cały proces odbywa się w warunkach maksymalnego bezpieczeństwa, ponieważ nie są wymagane żadne dane osobowe mieszkańców. System został zaprojektowany w celu zapewnienia całkowitej ochrony wrażliwych danych, a jednocześnie oferuje portierowi wygodne i wydajne narzędzie informacyjne, zaprojektowane z myślą o nowoczesnych warunkach mieszkaniowych.

WIADOMOŚCI DWUKIERUNKOWE - Mieszkańcy mogą odpowiadać na wiadomości portiera lub po prostu wysyłać mu wiadomość bez konieczności dzwonienia.
WIADOMOŚCI INDYWIDUALNE, GRUPOWE LUB DO WSZYSTKICH - Portier może wybrać, kto powinien otrzymać powiadomienie, i wysłać je tylko do osób rzeczywiście zainteresowanych.

SPERSONALIZUJ SWÓJ XTS WEDŁUG PREFERENCJI
Graficzny interfejs XTS może zostać w pełni spersonalizowany za pomocą dedykowanego oprogramowania. Ta funkcja jest dostępna we wszystkich wersjach IP.
Zarówno strona główna, jak i pozostałe ekrany mogą zostać spersonalizowane za pomocą dowolnego obrazu tła i niestandardowych przycisków, które można umieścić w dowolnym miejscu na ekranie. Przyciski, które nie są używane, mogą zostać usunięte w celu uzyskania bardziej przejrzystego i funkcjonalnego ekranu. Tła i przyciski mogą być ładowane na pojedyncze urządzenie, dzięki czemu możesz stworzyć unikalny układ na urządzeniu XTS.
Funkcje te można łączyć z niestandardowymi przyciskami uprzednio załadowanymi przez użytkownika. Można ładować obrazy z konkretnych obszarów, na przykład z wejścia. Po kliknięciu zostanie aktywowany obraz na żywo z przypisanej kamery. Można zmieniać kolejność stron i układ przy zmianie z jednego ekranu na drugi.
Spersonalizowany układ może być użyty zarówno dla pojedynczego XTS, jak i dla wszystkich monitorów w danym systemie. Dzięki temu można zastosować własne logo i ten sam układ, jednolite ikony i kolory na wszystkich wideodomofonach budynku lub rezydencji. Można ustawić indywidualne wzornictwo na każdym piętrze budynku. Istnieje na przykład opcja udostępnienia na poddaszu unikalnego interfejsu z dodatkowymi funkcjami: z XTS możliwości są nieograniczone.
Logo lub dane firmy konserwującej mogą zostać ustawione jako tło ekranu, co jest szczególnie przydatne w przypadku zastosowań przemysłowych lub komercyjnych. Jedynym ograniczeniem XTS jest Twoja wyobraźnia.

XTS wyróżnia się możliwością integracji w dowolnej przestrzeni. STWÓRZ CAŁKOWICIE SPERSONALIZOWANE MENU. Spersonalizowane przyciski: grafika, wymiary, kolory, pozycja.Załaduj niestandardowe tła: kombinacje kolorów pasujące do mieszkania, dodaj logo instalatora, zdjęcia rodzinne lub własne logo i kontakty. Lista możliwości jest nieskończona.

 • NIEOGRANICZONA LICZBA OBRAZÓW TŁA
 • PERSONALIZOWANE PRZYCISKI
 • PERSONALIZOWANE UKŁADY
 • LOGO I KONTAKTY INSTALATORA

KORZYSTAJ ZE SWOJEGO WI-FI PODŁĄCZANIE XTS
MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z POŁĄCZENIA DOMOWEGO, ABY POŁĄCZYĆ WIDEODOMOFON Z SIECIĄ BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.
XTS jest wyposażony w kartę Wi-Fi, a dzięki prostej konfiguracji może zostać podłączony do internetu. Dzięki temumożna korzystać z systemu wideodomofonowego zdalnie z poziomu smartfona lub tabletu.

 

OBSŁUGA Z POZIOMU SMARTFONA:

 • ZDALNA OBSŁUG
 • ODBIERANIE POŁĄCZEŃ NA SMARTFONIE I TABLECIE
 • OTWIERANIE DRZWI
 • WŁĄCZANIE ŚWIATEŁ
 • WYŚWIETLANIE OBRAZU NA ŻYWO Z PANELI ZEWNĘTRZNYCH
 • DZWONIENIE DO DOMU ZA POŚREDNICTWEM PANELU XTS

APLIKACJA VIDEOENTRY
APLIKACJA POZWALAJĄCA NA OBSŁUGĘ CAŁEJ INSTALACJI WIDEODOMOFONOWEJ CAME BPT W TRYBIE ZDALNYM
Ta aplikacja, dostępna bezpłatnie zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android, pozwala na zarządzanie połączeniami z urządzenia zewnętrznegoz poziomu smartfona i tabletu.Po pobraniu aplikacji i aktywacji usługi CAME CONNECT w panelu wewnętrznym wystarczy wprowadzić dane uwierzytelniające użytkownika (obecne w odpowiednim menu terminala), aby zakończyć parowanie z urządzeniem mobilnym – terminalem XTS.

ODBIERANIE POŁĄCZEŃ Z PANELU ZEWNĘTRZNEGO NA SMARTFONIE
Gdy połączenie jest wykonywane z panelu zewnętrznego, oprócz XTS, połączenie jest aktywowane również w aplikacji na smartfonie sparowanym z panelem zewnętrznym. W ten sposób możesz zobaczyć, kto jest przy drzwiach, odbierać połączenie i otwierać drzwi z urządzenia mobilnego w dowolnym miejscu (niezbędna sieć WI-FI lub sieć danych).

 

W zestawie:

 • Monitor - XTS 7 WH WIFI
 • Panel bramowy - Placo VC LITHOS
 • Zasilacz - VAS/100.300

 

Dane techniczne monitora
Typ: XTS 7 WIFI
Zasilanie lokalne (V DC): 14–18
Maks. pobór prądu (mA): 520
Pobór prądu w trybie Stand-by (mA): 360
Temperatura przechowywania °C: -25 – +70
Temperatura pracy °C: 0 – +40
Stopień ochrony (IP): 30
Pojemnościowy wyświetlacz dotykowy TFT (piksele): 1024 × 600
Standard komunikacji bezprzewodowej (IEEE): 802.11b, 802.11g, 802.11n
Zakres częstotliwości bezprzewodowej (MHz): 2412–2472
Maksymalna moc transmisji (dBm): 16
Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WPA/WPA2-PSK, WEP
Wymiary: 185 x 129 x 24 (natynk) lub 11 (podtynk) mm
 
Dane techniczne panelu bramowego
Panel wejściowy: PLACO-VC LITHOS
Zasilanie: 16-18 VDC
Zużycie prądu: 250 mA (100 mA w trybie gotowości)
Wymiary: 99x207x30 mm
Temperatura przechowywania: 25 °C +70 °C
Temperatura pracy: -15 °C +50 °C
Stopień ochrony IP: IP 54
Kamera:
Standard obrazu video -PAL/NTSC
Rozdzielczość: 680x512 pikseli
Minimalne oświetlenie: 1 LUX

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: +48 91 8 861 861

Email: sklep@domofonik.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl